Security Archives

fandy asked:

Cathay's CCIE SP Szkolenia

W CCIE SP szkolenia mogą być zlokalizowane w Kantonie (Chiny) tylko

1. LAB SZKOLENIA

Istnieją dwie ścieżki szkoleń dla laboratorium, jedno jest intensywny Track (CRSPLT-I), który ma 14 dni, aby to zrobić, z drugiej jest Fast Track (CRSPLT-F), które Prawdopodobnie trwa 18 dni.

przesłanki podejmowania pracownia kształcenia jest to, że:

Jesteś Aktualny posiadacz certyfikatu CCSP lub zdał egzamin pisemny CCIE ® lub masz 2 doświadczenie z urządzeń Cisco ®

(1) Intensywne Track (CRSPLT-I) 14 dni (112 + godzin)

W CCIE SP pracownia kształcenia

PS pracownia intensywne szkolenia utwór trwa 14 dni i cena to 6800 dolarów amerykańskich, co w tym opłaty za indywidualne instrukcje, oczywiście materiał, zakwaterowania, posiłków, transportu i innych istotnych opłaty itp.

SP pracownia intensywne szkolenia utwór jest przeznaczony dla studentów, którzy mają ograniczony czas i są niemal gotowe do rzeczywistego egzaminu. W pierwszym tygodniu Twoje instruktora pozwoli wzmocnić szczególne słabość swoją wiedzę i przegląd najważniejszych części egzaminu tematy z tobą. W drugim tygodniu będzie mieć co najmniej czterech najbardziej aktualnych wykpić laboratoriów, które będą znacznie Ci przygotować się do egzaminu po rzeczywistym krok po kroku, analizując przez instruktora.

Ogólne badania układ: W ten utwór, otrzymają sześć i pół godziny na naukę technologii, potem pięć i pół godziny na każdy dzień stosowania technologii.

zagadnień poruszanych na szkoleniu:

Mostkowanie i łączniki; IGP Routing; EGP Routing; SP Multiemisja; MPLS; L3/L2 VPN; SP QoS i bezpieczeństwa; Wysoka dostępność; Management.

(2) Fast Track (CSPLT-F) 18 dni (148 + godzin)

W CCIE SP pracownia szybkiej ścieżki szkoleń trwa 18 dni i cena to US $ 7955, które w tym opłaty za indywidualne instrukcje, oczywiście materiał, zakwaterowanie, posiłki i inne odpowiednie opłaty transportu itp.

ogólne badanie układ: W ten utwór, otrzymają sześć i pół godziny na naukę technologii, potem pięć i pół godziny na każdy dzień stosowania technologii.

szybkiej ścieżki jest przeznaczony dla studentów, którzy mają ograniczony czas i są niemal gotowe do rzeczywistego egzaminu. W pierwszym tygodniu Twoje instruktora pozwoli wzmocnić szczególne słabość swoją wiedzę i przegląd najważniejszych części egzaminu tematy z tobą. W drugim tygodniu będzie mieć co najmniej czterech najbardziej aktualnych wykpić laboratoriów, które będą znacznie Ci przygotować się do egzaminu po rzeczywistym krok po kroku, analizując przez instruktora.

Zagadnień w szkoleniu:

Mostkowanie i łączniki; IGP Routing; EGP Routing; SP Multiemisja; L3/L2 VPN; SP QoS i bezpieczeństwa; Wysoka dostępność; Management.

2 . Cathay's SP1 CCIE-Stop Szkolenia – Fast Track (CSPAT-F) 23 dni (186 + godzin)

W CCIE SP Szkolenia szybkiej ścieżki trwa 23 dni i cena to 10255 dolarów amerykańskich, co w tym opłaty na indywidualne instrukcje, oczywiście materiał, zakwaterowania, posiłków, transportu i innych istotnych opłaty itp.

szybkiej ścieżki jest przeznaczony dla studentów, którzy mają ograniczony czas i są prawie gotowe do rzeczywistego egzaminu . W pierwszym tygodniu Twoje instruktora pozwoli wzmocnić szczególne słabość swoją wiedzę i przegląd najważniejszych części egzaminu tematy z tobą. W drugim tygodniu będzie mieć co najmniej czterech najbardziej aktualnych wykpić laboratoriów, które będą znacznie Ci przygotować się do egzaminu po rzeczywistym krok po kroku, analizując przez instruktora.

Pre – klasy wymagania: Aktualna CCSP certyfikatach lub 2 lata doświadczenia w zakresie sprzętu Cisco ®

ogólne badanie układ: W ten utwór, otrzymają sześć i pół godziny na naukę technologii, potem pięć i pół godziny na każdy stosowania technologii dziennie.

zagadnień poruszanych na szkoleniu:

Mostkowanie i łączniki; IGP Routing; EGP Routing; SP Multiemisja; L3/L2 VPN; SP QoS i bezpieczeństwa; Wysoka dostępność ; Management.

PS

Jak zaoszczędzić duże pieniądze i zarobić wiedzy?

można zapisać 10%, jeśli fundusz swoim badaniu 30 dni naprzód , 5% dla dwóch uczestników ze sobą i 10% dla 3. Podczas szkolenia w grupie, jeśli firma chciałaby wysłać cztery lub więcej uczestników do naszego boot campy, prosimy o kontakt na znaczne zniżki.

Nasza obietnica: Gwarantujemy, że jeśli nie udało się przejść odpowiednie egzamin i uzyskać certyfikat po objęciu swoim Boot Camp, możesz wrócić i ponownie do naszego boot camp bezpłatnie, ale płacą hotelu, posiłki i badania tylko bonu. Ponadto, naszym zdaniem kurs oferuje najlepsze możliwe szkolenia w tej dziedzinie. Możesz porad instruktora wycofać się z naszych kursów i obsługi odpowiednich materiałów, jeśli nie są spełnione w ciągu pierwszych 2 dni swoich studiów.

Incorporate in Nevada

fandy asked:

Wil een Ccie- certificaat om uw carrière te verbeteren ertoe brengen? Kom aan School Cathay! De School van Cathay is het enige one-on-one ciscoCCIE opleidende instituut dat meer dan 95% houdt één keer voorbijgaand tarief! Don⠀ ™ t liet weg meer succesmisstap! De School van Cathay is een innovatieve en succesvolle opleidende leverancier in China. Wij zijn een pionier in het vestigen van als Globale Hub voor de Opleiding van IT. De school werd opgericht in 1998, en het heeft de stijl trainingsprogramma’s van het Kamp van de Laars aan studenten wereldwijd sinds 2005 verstrekt. Deelnemers in de school met inbegrip van studenten van de V.S., het UK, Australië, Saudi-Arabië en andere belangrijke landen in Europa, Azië en Midden-Oosten. Wij kunnen zowel one-on-one als gecombineerde opleiding voor onze studenten verstrekken. Onze one-on-one ciscoCCIE trainingscursus omvat one-on-one CCIE R& S, Stem, SP en Veiligheid. Wanneer u in de one-on-one opleidingsklasse bent, kunt u al aandacht van de instructeur tijdens de volledige cursus krijgen van opleiding, terwijl u grote pret en waarde aan uw Certificatie kunt toevoegen van CISCO van het reizen in China als u aan onze gecombineerde opleiding deelneemt. Een ander voordeel over School Cathay is dat wij de beste prijs in de wereld van de eminente dienst voorzien, welke het voorstellen van ons verbazingwekkend succes! Dat komt door onze customers†(students⠀ ™) opmerking ™ tot uiting: de motivatie, de klantenrichtlijn en de eerlijkheid zijn duidelijke hoogste-aan-bodem in Cathay School.Want om meer over School te leren Cathay? Sluit me aan bij ons op dit ogenblik in http://www.cathayschool.com!

Visit Las Vegas!

fandy asked:

1. Lab Szkolenia

miejsce CCIE Security szkolenia można siedzieć lub Dalian w Guangzhou, Chiny.

Istnieją dwa utwory na CCIE Security pracownia kształcenia, jeden nazywa się intensywny Track (CSLT-I), który ma 14 dni, aby to zrobić, z drugiej jest Fast Track (CSLT-F), która prawdopodobnie ma 18 dni.

Pre – klasy wymóg podejmowania pracownia szkolenia:

Jesteś Aktualny posiadacz certyfikatu CCSP lub zdał egzamin pisemny CCIE ® lub masz 2 lata doświadczenia z urządzeń Cisco ®.

(1) Intensywne Track (CSLT-I) 14 dni (112 + godzin)

Intensywne utwór proximately trwa 14 dni i cena to 6800 dolarów amerykańskich, co w tym opłaty za indywidualne instrukcji, oczywiście materiał, zakwaterowania, posiłków, transportu i innych istotnych opłaty itp.

ogólne badanie układ: W ten utwór, otrzymają sześć i pół godziny na naukę technologii, potem pięć i pół godziny na stosowaniu Technologia każdego dnia.

Intensywne utwór jest przeznaczony dla studentów, którzy mają ograniczony czas i są niemal gotowe do rzeczywistego egzaminu. W pierwszym tygodniu Twoje instruktora pozwoli wzmocnić szczególne słabość swoją wiedzę i przegląd najważniejszych części egzaminu tematy z tobą. W drugim tygodniu będzie mieć co najmniej czterech najbardziej aktualnych wykpić laboratoriów, które będą znacznie Ci przygotować się do egzaminu po rzeczywistym krok po kroku, analizując przez instruktora.

CCIE Security LAB Spis treści:

Firewall (A. zapory PIX i ASA; B. IOS Firewall), VPN, Intrusion Prevention System (IPS), zarządzanie tożsamością; Advanced Security, Network Attacks

(2) Fast Track (CSLT-F) 18 dni (148 + godzin)

szybkiej ścieżki trwa 18 dni i cena to US $ 7955, które w tym opłata za jedną na jednej instrukcji, oczywiście materiał, zakwaterowania, posiłków, transportu i innych istotnych opłaty itp.

ogólne badanie układ: W tym szkolenia śledzić będzie zdobyć sześć i pół godziny szkolenia na temat uczenia się technologii, a potem pięć pół godziny na zastosowanie technologii każdy dzień podczas pierwszego tygodnia. A w drugim tygodniu, otrzymasz pięć i pół godziny szkolenia na temat uczenia się technologii, a następnie sześć i pięć godzin 'na stosowaniu technologii każdego dnia.

Szybkiej ścieżki jest przeznaczony dla studentów, którzy chcieliby do uzyskania technicznych i być dobrze przygotowane do rzeczywistego egzaminu. Każdy student otrzyma pełną dostosował plan badań z uwagi na jego szczególne osłabienie po otrzymać symulację testu przez swojego instruktora. Poza tym, mamy więcej numerów kwestionowania i aktualne mock labs niż konkurent, który z pewnością stanie się kluczowym dla Ciebie broń do sukcesu.

CCIE Security LAB Spis treści:

Firewall (A. zapory PIX i ASA; B. IOS Firewall), VPN, Intrusion Prevention System (IPS), zarządzanie tożsamością; Advanced Security, Network Attacks

2. Cathay na egzamin pisemny CCIE Security Training (CSWET) 6 dni (52 + godzin)

zabezpieczeń pisemnego egzaminu zawodowego trwa 6 dni i cena to US $ 3839, które w tym opłata za jedną na jednej instrukcji, oczywiście materiał, zakwaterowania, posiłków, transportu i innych istotnych opłaty itp.

The Cathay Szkoły CCIE ® pisemnego egzaminu zawodowego jest przeznaczony dla studentów, którzy chcieliby przekazać prawdziwym egzaminem w jednej próbie i uzyskania wiedzy i technologii. Ponadto, zostanie wprowadzony informacji laboratorium egzamin w celu, który będzie gotowy do CCIE ® kwalifikowany

Pre-klasy wymagania: Aktualna CCSP certyfikatach lub 2 lata doświadczenia w zakresie sprzętu Cisco ® < br />
CCIE Security Pisemne Spis treści: Bezpieczeństwo protokołów, systemy operacyjne, protokoły aplikacji, ogólne Networking, Security Technologies, Cisco ® Security Applications Bezpieczeństwo ogólne, Cisco ® Generalnego.

3 . Cathay's CCIE Security 1-Stop Szkolenia – Fast Track (CSAT-F) 23 dni (186 + godzin)

W CCIE Security szybkiej ścieżki kształcenia trwa 23 dni i cena to 10255 dolarów amerykańskich, które w tym Opłata za indywidualne instrukcje, oczywiście materiał, zakwaterowania, posiłków, transportu i innych istotnych opłaty itp.

W 1-stop CCIE ® szkolenia obejmuje technologie, jak i laboratorium egzamin pisemny egzamin. Podczas pobytu w Cathay szkoła, CCIE instruktora będzie pracować z Tobą w celu zapewnienia, że będzie zdać egzamin pisemny i pracownia w jednym zamachem. Jeśli szukasz klasy, które będą faktycznie wprowadzają obie technologie i świadectwo, nie wahaj się wybrać nas. Każdy student otrzyma pełną dostosował plan badań z uwagi na jego szczególne osłabienie po otrzymać symulację testu przez swojego instruktora. Poza tym, mamy więcej numerów kwestionowania i aktualne mock labs niż konkurent, który z pewnością stanie się kluczowym dla Ciebie broń do sukcesu.

Pre-klasy wymagania: Aktualna CCSP certyfikatach lub 2 lata doświadczenia z urządzeń Cisco ®

Badanie ogólne Układ: W czasie trwania studiów, które są nasze kursy, otrzymają siedem godzin szkolenia na temat nauki i technologii trzy godziny "w sprawie stosowania technologii każdego dnia w pierwszym okresie studiów. Jeśli chodzi o drugi okres, będzie zdobycie pięciu i pół godziny na naukę technologii, a następnie sześć i pół godziny na zastosowanie technologii każdego dnia.

CCIE Security Pisemne Spis treści:
< br /> Topology 1.0.0, 1.1.0 Logical Topology; 2.0.0 Logical Topology; 3.0.0 Logical Topology; 4.0.0 Logical Topology; 5.0.0 Logical Topology; 6.0.0 Multi-Lab # 1 Protokołu topologii sieci.

PS

1. Chcesz zapisać zarobić duże pieniądze i znajomości?

Można zapisać 10%, jeśli fundusz swoje badania z wyprzedzeniem 30 dni, 5% dla dwóch uczestników wspólnie i 10% dla 3. Podczas szkolenia w grupie, jeśli firma chciałaby wysłać cztery lub więcej uczestników do naszego boot campy, prosimy o kontakt na znaczne zniżki.

2. Nasza obietnica: Gwarantujemy, że jeśli nie udało się zdać egzamin i uzyskać odpowiednie certyfikacji po objęciu swoim Boot Camp, możesz wrócić i ponownie do naszego boot camp bezpłatnie, ale płacą hotelu, posiłki i badania tylko bonu. Ponadto, naszym zdaniem kurs oferuje najlepsze możliwe szkolenia w tej dziedzinie. Możesz porad instruktora wycofać się z naszych kursów i obsługi odpowiednich materiałów, jeśli nie są spełnione w ciągu pierwszych 2 dni swoich studiów.

Website Hosting

fandy asked:

The position R & S training can be sit at Guangzhou or Dalian, China.1. The laboratory TRAININGThere is two tracks for R & training of the laboratory of S, one is called Intensive Track (CRSLT-I), which requires 14 days to do it, the other is called the fast track (CRSLT-F) that probably takes 18 days. The premises for the completion of the laboratory is that: Do you support the current CCNP certification or have passed the CCIE ® written exam or that you have 2 years of experience in the equipment Cisco ® (1) The intensive track (CRSLT -I) 14 days (112 hours +) intense track lasts 14days and the price for it is U.S. $ 6418, which included the charge for education between two persons, the course material, accommodation, meals and other expenses on transport, etc.. Provision of study: In this track, you will receive six and half hours on learning technology, then five and half hours on technology every day. The intensive track is designed for students who have limited time and is almost ready for the final exam. During the first week, your instructor will help to strengthen the specific weaknesses of your knowledge and to examine the most important part of the subject of discussion with you. During the second week, you will be given access to a minimum of four workshops over the false date. This process prepares special and adequate skills for the final with the help of your instructor gradually CCIE Routing & Index LABORATORY switching: Catalyst 3550, page relay, HDLC / PPP, internal route of entry, path outside of the entrance, IP multicast, quality of service (QoS) IPv6, security, system administration, IP services, Miscellaneous. (2) The fast track (CRSLT-F) 18 days (148 hours +) The fast track lasts 18days and the price for it is U.S. $ 7330 which included the charge for education between two persons, the course material, accommodation , meals and other expenses on transportation, etc.. Provision of study: In this training track, earn six and half of the training? of? hours of learning technologies, then five and half hours on the technology each day during the first week. And in the second week, you will receive five and half training on learning technologies, then? of? of? the hours of? and five of the six hours on technology every day. The fast track is designed for students who would like to obtain technical and to be well prepared for the real exam. Each student will receive a full customized study based on his specific weakness after being given a simulating test by his instructor. In addition, we provide more numbers of laboratories false provocative and updated all the competitors who definitely will become nell'arma key to success for you. CCIE Routing & Index LABORATORY switching: Catalyst 3550, page relay, HDLC / PPP, internal route of entry, location outside of the entrance, IP multicast, quality of service (QoS) IPv6, Security, System Administration, IP services, Miscellaneous.2. Cathay 's CCIE R & S Training of the written (CRSWET) 5 days (45 + hours) The CCIE R & L'S wrote of training lasts 5 days and the price for it is U.S. $ 3175, which included the fee for education between two persons, the course material, accommodation, meals and other expenses on transportation, etc.. School CCIE ® written Cathay of training is designed for students who would pass the examination in a real attempt and obtain knowledge and technologies. In addition, you submitted the information of the laboratory that you may be ready to get CCIE ® certified. requirements of the Pre-class: current CCNP Certification or 2 years of experience with the path of Cisco ® equipment.CCIE / content of the course written commutation: Operation of the Cisco ®, General Theory of the network, build bridges and switching LAN, IP, IP route, Protocols table, QOS, WAN, LAN, security, Multi-service IP Multicast.3. 1-Stop Training – Fast track (CRSAT-F); Fast Track (CRSAT-F) 21 days (168 + hours) The CCIE R & fast track the training of one-stop S lasts 21days and the price for it is U.S. $ 8135, which included the charge for education between two persons, the course material, accommodation, meals and other expenses on transportation, etc.. 1 Stop Training CCIE ® technology includes both written examination that the examination of the laboratory. During your stay in Cathay School, a CCIE instructor will work with you to ensure that you pass the written examination and the laboratory in a va. If you're looking for the class that actually bring the technology is that the certificate, don 't hesitate to choose it. Each student will receive a full customized study based on his specific weakness after being given a simulating test by his instructor. In addition, we provide more numbers of laboratories false provocative and updated all the competitors who definitely will become nell'arma key to success for you. requirements of the Pre-class: current CCNP Certification or 2 years of experience with the provision equipmentGeneral study Cisco ®: In the period you are studying our courses, you will receive the training? of? seven hours on learning technologies and the? of? three hours on technology every day during the first period of study. When the second part, you will gain five and half hours on learning technologies, then six and half hours on technology every day. PSHow to save big money and get the knowledge? You can save 10% if a fund set up for your study 30 days ahead, 5% for two participants together and 10% for 3rd While in training the group, if your company wanted to send four or more participants in our camps boot, contact us pray for a considerable discount. Our promise: We guarantee that if you do not manage to pass the examination of and to obtain certification after taking your camp boot, you can return to our camp and return the System Load free but pay ? s? Hotel, meals and the good of the test only. Still, we believe this offers the best training course in this field. The instructor can withdraw from our courses and processes the material if you are not satisfied during the first 2 days of your study.

Web Services